Your proposal
Linha

Just4Fun Podcast

Just4fun to podcast technologiczny ze świata JS i frontend-u. Co dwa tygodnie zapraszamy do naszego studia gości i dyskutujemy o najnowszych trendach.

Linha

Date: June 13, 2017

URL: http://just4fun.io/

Twitter: just4FunPodcast

Tags: frontend podcast javascript js

Linha

Organizer: Rafał Warzycha
Thumb photo

Linha
Prop vote

Decide who speaks at the conference!


Ajax loader

Chrome DevTools od srodka

5

Jezeli ciekawi was jak dzialaja Chrome DevTools, w jaki sposob sa rozwijane, jak mozna je rozszerzyc i co mozna zbudowac na ich bazie to chetnie wam o tym opowiem! Z team'em rozwijajacym DevTools'y znam sie od kilku lat - w tym czasie zglosilem ponad 100 bugow, stworzylem kilka popularnych rozszerzen (SnappySnippet, CSSDiff, DOM Listener) i zbudowalem aplikacje na ich bazie (Betwixt).

Thumb 985504 Konrad Dzwinel
0 comments PositiveNegative
Ajax loader

Cordova / Phonegap oraz NW.JS / Electron - Hybrydowe aplikacje na mobile oraz desktop

3

JS dawno, dawno temu przestał służyć do wzbogacania stron internetowych o padający śnieg w sezonie świątecznym czy wyświetlania zegara i adresu IP odwiedzającego ;) Obecnie pozwala na tworzenie pełnoprawnych* aplikacji na systemy mobilne, desktopowe, a nawet mikro komputery. Opowiem jakie możliwości i pułapki czekają na web developerów chcących wejść w świat tworzenia aplikacji.

Thumb photo Krzysztof Ścira
0 comments PositiveNegative
Ajax loader

Fronted, backend czy fullstack

2

gdzie jest granica między frontendem a backendem, kim jest fullstack dev, trochę o punkcie widzenia backendu na fronted oraz o współpracy między dwoma grupami, jak zorganizować prace i technicznie podział frontend backend na przykładzie zespołu w JustGiving

Thumb photo Michal Franc
0 comments PositiveNegative